Kraków, Kraków-Podgórze

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
497 516 PLN
Powierzchnia
40,78 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Nowe inwestycja na Nowym Bieżanowie. Niezwykle kameralna, zaledwie osiem mieszkań w czterech dwulokalowych segmentach.

Nowoczesna architektura, nowoczesne ekologiczne rozwiązania, ogrzewanie i ciepła woda dostarczone za pomocą pompy ciepła, instalacja ogrzewania podłogowego w całym mieszkaniu.

Bardzo dobry dostęp do kompletnej infrastruktury; komunikacyjnej (autobus 300 m, tramwaj 1 km), handlowej (dyskont 200 m), edukacyjnej (szkoła podstawowa i przedszkole 600 i 500 m), rekreacyjnej (park Aleksandry 400 m), zdrowotnej (przychodnia 700).

Realizacja w III kw 2024, miejsca postojowe zewnętrzne, mieszkania sprzedawane w stanie deweloperskim.

Mieszkanie na poddaszu, salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, balkon. W salonie lukarna z wyjściem na balkon, w jednej sypialni okno połaciowe, w drugiej lukarna. Powierzchnia całkowita jest o około 6 m2 większa od użytkowej, ściana kolankowa zaczyna się od 140 cm. Ekspozycja południe i północ.

Biuro sprzedaży mieszkań: Michał Malina
______________

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Komunikacja: Autobus
Michał Malina

Michał Malina

Doradca Klienta do spraw Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emmerson Lumico Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Emmerson Lumico Sp. z o.o. z siedzibą przy Wodna 2D, 30-556 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres justyna.bialowas@emmerson.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu