Karniowice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
470 000 PLN
Powierzchnia
2 000 m2

Emmerson oferuje:
Wyjątkowo atrakcyjna działka budowlano -rolna o powierzchni ponad 20 arów. Położona na wzniesieniu z pięknym widokiem, w otoczeniu z drugiej strony działkami o przeznaczeniu rolnym i lasem.
Działka usytuowana przy drodze gminnej, asfaltowej w kształcie prostokąta o wymiarach ok 24x83 m, od drogi szer. 24m. Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego. Oznaczenie w planie -3M tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej ok. 13 arów pozostała część to rolna.
W sąsiedztwie luźna zabudowa, domy jednorodzinne, dzika natura i spokój.

Media: w drodze przy działce
Lokalizacja:
Karniowice to miejscowość w gminie Zabierzów, ok. 15 min samochodem z Krakowa od Ronda Ofiar Katynia. W okolicy liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, Dolina Kobylańska, Rezerwat Kluczwody, Wąwóz Bolechowicki. Prawdziwy raj dla amatorów natury i wspinaczki skałkowej.

Opiekun oferty:
Dorota Chlipalska

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Dorota Chlipalska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emmerson Lumico Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Emmerson Lumico Sp. z o.o. z siedzibą przy Wodna 2D, 30-556 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres justyna.bialowas@emmerson.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu