Kraków, Stare Miasto

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 650 000 PLN
Powierzchnia
90,20 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
3

Emmerson oferuje:
Apartament zlokalizowany na Starym Mieście w Krakowie przy ul. Św. Tomasza, 200 metrów od Rynku Głównego. Miejsce bardzo bliskie od Rynku , a zarazem brak zgiełku od odwiedzających miasto turystów.
Zabytkowa kamienica w bardzo dobrym stanie z windą, piękny widok na zieleń od strony dziedzińca.
Mieszkanie składa się z 3 sypialni od strony ulicy Tomasza z dużymi oknami, w tym jeden z pokoi przechodni, przedpokoju, łazienki, osobnej toalety, oddzielnej kuchni oraz dodatkowego pokoju, który obecnie stanowi dodatkową 4 sypialnię. Na uwagę zasługuje wysokość pomieszczeń ok. 3,5m.
Nieruchomość do chwili pandemii była bardzo dobrze wynajmowana w tzw. najmie krótkoterminowym. Umeblowanie jak na zdjęciach, może pozostać w apartamencie.
Ogrzewanie własne gazowe z nowoczesnego pieca.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.
Więcej informacji telefonicznie.

Opiekun oferty:
Dorota Chlipalska

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

  • Komórka: Tak
Dorota Chlipalska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emmerson Lumico Sp.zo.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Emmerson Lumico Sp.zo.o. z siedzibą przy Wodna 2D, 30-556 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres justyna.bialowas@emmerson.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu