Kraków, Prądnik Czerwony

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
685 211 PLN
Powierzchnia
76,99 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Budowa zakończona, mieszkanie gotowe do odbioru!

Nowa inwestycja mieszkaniowa na pograniczu Olszy i Prądnika Czerwonego.

Atrakcyjna inwestycyjne lokalizacja w pobliżu dużego centrum biurowego. Budynek o ciekawej architekturze z dostępem na wyciągniecie ręki do bardzo dobrego połączenia komunikacji miejskiej, a z drugiej strony nowego parku w zasięgu kilkuminutowego spaceru.

Przestronny apartament z dużym salonem, dwie bardzo duże ustawne sypialnie, osobna toaleta, dwa duże balkony. Ekspozycja południe i północ.

Możliwość zakupu miejsc postojowych, nieco tańszych na platformach (35000), standardowych (45000) oraz komórek lokatorskich.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kredytową oraz wykończenia wnętrz.
Opiekun oferty: Michał Malina
______________
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych
przepisów prawnych.

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena PLN
30197/6342/OMS 1 76.99 3 8 900 685 211
  • Winda: Tak
  • Komórka: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
Michał Malina

Michał Malina

Doradca Klienta do spraw Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emmerson Lumico Sp.zo.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Emmerson Lumico Sp.zo.o. z siedzibą przy Wodna 2D, 30-556 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres justyna.bialowas@emmerson.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu