Lusina

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
449 000 PLN
Powierzchnia
65 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1

Emmerson oferuje:
Inwestycję na pograniczu Krakowa i Lusiny.
Lokalizacja: osiedle mieszkań i domów jednorodzinnych realizowane przy południowej granicy miasta Kraków, wznoszone jest w wyjątkowej lokalizacji, z której roztaczają się malownicze naturalne widoki – na las, łąki. To cicha, spokojna okolica, otoczone terenami zielonymi o południowej ekspozycji.
Doskonałe połączenie komunikacyjne z Krakowem zapewnia MPK Kraków – linia 255 i 265, a także podmiejskie linie autobusowe. Do centrum Krakowa około 14 km.
W pobliżu: przystanek autobusowy - 40m
Biedronka, Lidl, Rossmann, bankomat, stacja benzynowa, punkty gastronomiczne - ok.1km
Szkoła, przedszkole - ok. 1 km
Projekt osiedla obejmuje budowę komfortowych, nowoczesnych, przestronnych, funkcjonalnych, ekonomicznych i wykonanych z materiałów najwyższej jakości mieszkań i domów wraz z zaprojektowaną infrastrukturą oraz terenami zielonymi. Całość stanowić będzie ogrodzone osiedle zamknięte z systemem domofonów, monitoringiem i światłowodem.

Do każdego mieszkania przynależy jedno miejsce postojowe, do każdego domu przynależą dwa miejsca postojowe przy budynku.

Mieszkanie 2 poziomowe: piętro + poddasze o powierzchni całkowitej prawie 85m2, a użytkowej 65m2. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, kuchnia w aneksie, łazienka.
W tej inwestycji mamy dodatkowo:

- Mieszkania 2 pokojowe na parterze o powierzchni 32,86m2 z ogródkiem ok. 60m2

które można nabyć w trzech wariantach wykończenia:

- Stan deweloperski
- Wykończony "pod klucz"
- Gotowy do zamieszkania.

Inwestycje charakteryzuje zastosowanie materiałów najwyższej jakości o bardzo dobrych parametrach min:
STANDARD WYKOŃCZENIA - STAN DEWELOPERSKI:
● Parapety zewnętrzne
● Balustrady zewnętrzne,
● Drzwi wejściowe renomowanej marki np. GERDA,
● Taras w ogrodzie z kostki brukowej,
● Miejsca postojowe oraz chodniki z kostki brukowej,

Teren Inwestycji:
● Teren zamknięty, całość ogrodzona,
● Wspólna Brama wjazdowa na pilota,
● System domofonów w standardzie,
● Droga dojazdowa wewnętrzna z kostki brukowej lub asfaltu

Planowane oddanie do użytkowania w 3 kwartale 2021 roku. Obecnie mieszkanie jest doprowadzana do wersji pod klucz ( cena 528 tys.)

Opiekun oferty:
Dorota Chlipalska
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
Dorota Chlipalska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emmerson Lumico Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Emmerson Lumico Sp. z o.o. z siedzibą przy Wodna 2D, 30-556 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres justyna.bialowas@emmerson.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu