Kraków

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
602 110 PLN
Powierzchnia
63,38 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
1

Apartamenty Cechowa to kameralne, nowe osiedle zaprojektowane z myślą o wymagających klientach, którzy nie chcą rezygnować ze spokoju i komfortu osiedla jednorodzinnego, mieszkając jednocześnie centrum Krakowa. Domy zlokalizowane są w zielonej, spokojnej dzielnicy Kurdwanów, u zbiegu ulicy Myślenickiej . To obszar niskiej zabudowy jednorodzinnej z doskonalą infrastrukturą transportowo – usługową. Aktualnie w przedsprzedaży V etap inwestycji.

Projekt przewiduje 6 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej ( łącznie 23 lokale mieszkalne).
Do każdego mieszkania przynależeć będzie ogród, dodatkowo mieszkania na piętrze będą posiadać balkony.
Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego naziemnego w cenie 20 000 zł brutto.
Termin zakończenia budowy 30.08.2023, umowy przenoszące własność do końca IV kwartału 2023.

Mieszkanie 9B:
metraż 63,38m2 ( parter + poddasze)
ogród: 57m2Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kredytową oraz wykończenia wnętrz.


Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Załączone wizualizacje są przykładowymi propozycjami aranżacji opracowanymi przez współpracująca firmę architektoniczno-wykończeniową.

Anna Dymon

Anna Dymon

Specjalista ds Nowych Inwestycji Mieszkaniowych

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emmerson Lumico Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Emmerson Lumico Sp. z o.o. z siedzibą przy Wodna 2D, 30-556 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres justyna.bialowas@emmerson.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu