Kraków, Ruczaj

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 400 PLN
Powierzchnia
40 m2

Nowy lokal o powierzchni 40m2 + garaż obok lokalu - do ewentualnego wykorzystania i dostosowania pod inne potrzeby.

Wysokość 3m, zlokalizowany na parterze z dostępem bezpośrednio z ulicy z przynależnym miejscem postojowym przed lokalem i ewentualnie boxem garażowym zlokalizowanym obok lokalu (może pełnić rolę garażu jak również box może mieć zmienioną funkcję użytkową i być pomieszczeniem przynależnym do lokalu jako pokój konferencyjny, zaplecze, magazyn czy archiwum)
Idealnie naddaje się pod np. kancelarię, sklep stacjonarny lub internetowy, kawiarnię, cukiernię, kosmetyczkę, fryzjernię, rzemieślniczą piekarnię, gabinet SPA lub masażu czy biuro.
Kwota netto najmu 2800 zł + VAT

Opiekun oferty:
Dorota Chlipalska

Dorota Chlipalska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Emmerson Lumico Sp.zo.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Emmerson Lumico Sp.zo.o. z siedzibą przy Wodna 2D, 30-556 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres justyna.bialowas@emmerson.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu